Alliance Memory SRAM AS6C4008-55PCN, 4 MB 512 k x 8 Bit, počet kolíků: 32 kolíkový, PDIP
Skladové číslo RS: 744-4561PZnačka: Alliance MemoryČíslo dielu výrobcu: AS6C4008-55PCN
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii SRAM
Technické dokumenty
Špecifikácie
Product Type
SRAM
Memory Size
4MB
Number of Words
512K
Počet bitů na slovo
8
Maximální čas náhodného přístupu
55ns
Address Bus Width
19bit
Minimum Supply Voltage
2.7V
Timing Type
Asynchronous
Maximum Supply Voltage
5.5V
Mount Type
Through Hole
Package Type
PDIP
Minimum Operating Temperature
0°C
Pinanzahl
32
Maximální pracovní teplota
70°C
Height
3.81mm
Länge
41.91mm
Normy/schválení
No
Řada
AS6C4008
Supply Current
30mA
Automotive Standard
No
Podrobnosti o výrobku
Statická paměť RAM, Alliance Memory
AS6C1008 je dobře navržen pro velmi nízké spotřeby systémových aplikací, a zejména dobře hodí pro záložní baterie non-volatile paměti aplikace. AS6C62256 je 262,144-bitová statická paměť CMOS s nízkým výkonem uspořádaná jako 32,768 slov po 8 bitech. Model AS6C62256 pracuje s napájecím zdrojem pro široký rozsah 2.7 ∼ 5.5V. Balení: 28-pin 600 mil PDIP
SRAM (Static Random Access Memory)
Click here to find out more
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Product Type
SRAM
Memory Size
4MB
Number of Words
512K
Počet bitů na slovo
8
55ns
Address Bus Width
19bit
Minimum Supply Voltage
2.7V
Timing Type
Asynchronous
Maximum Supply Voltage
5.5V
Mount Type
Through Hole
Package Type
PDIP
Minimum Operating Temperature
0°C
Pinanzahl
32
Maximální pracovní teplota
70°C
Height
3.81mm
Länge
41.91mm
Normy/schválení
Řada
AS6C4008
Supply Current
30mA