Skladové číslo RS: 124-9812Značka: BahcoČíslo dielu výrobcu: NSB706-80
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii Škrabky
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Bahco
Product Type
Scraper
Podtyp
Hand Scraper
Handle Material
Beech
Non-Sparking
Yes
Blade Material
Beryllium Copper Alloy
Number of Pieces
1
Overall Length
190mm
Blade Length
200mm
Blade Width
80mm
Normy/schválení
DIN 7216
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
Bahco, bez pojíždění, shrnovač s lopatkami
Bahco Neparkovací pružný shrnovač s bukovou rukojetí vhodný pro čištění a rozmetání.
Charakteristiky a výhody
Pružné škrabky s bukovou rukojetí, vhodné pro škrabání a rozmetání
Materiál: Měď Berylium
Non-sharing
Antimagnetická a vysoká korozivzdornost
Válcované za studena
Splňuje požadavky normy DIN
NSB706-50 je 50mm a NSB706-80 je 80mm
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Škrabka, Berýliový meď, počet kusov: 1, Pružná škrabka
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Bahco
Product Type
Scraper
Podtyp
Hand Scraper
Handle Material
Beech
Non-Sparking
Yes
Blade Material
Beryllium Copper Alloy
Number of Pieces
1
Overall Length
190mm
Blade Length
200mm
Blade Width
80mm
Normy/schválení
DIN 7216
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
Charakteristiky a výhody
Materiál: Měď Berylium
Non-sharing
Válcované za studena
Splňuje požadavky normy DIN