Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
BC ComponentsŘada
NTCLG100E2
Thermal Coefficient
-4.38%/K
Thermal Time Constant
6s
Balení
Tape & Reel
Resistance at 25°C
10kΩ
Pinanzahl
2
Podrobnosti o výrobku
Termistory řady 633 s vysokou teplotou Vishay
Termistory se skleněnou obálkou
Pro použití v korozívním prostředí a v náročných prostředích
Domácí aplikace
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Termistor 10 kΩ 100 mW NTC Měření teploty, Snímání, Řízení, Kompenzace 3.75 mm 6 s BC Components 3.75 mm 1.8 mm
| Množstvo | Jednotková cena | Balík |
|---|---|---|
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
BC ComponentsŘada
NTCLG100E2
Thermal Coefficient
-4.38%/K
Thermal Time Constant
6s
Balení
Tape & Reel
Resistance at 25°C
10kΩ