BPS120-AD0P15
Minimální provozní tlak
0.15psi
Minimum Operating Temperature
-40°C
Automotive Standard
No
Krajina pôvodu
United States
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
| Množstvo | Jednotková cena |
|---|---|
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
BournsMaximum Overload Pressure
1psi
Product Type
Snímač nízkého tlaku
Typ snímače
Differential Pressure Sensor
Mount Type
Surface
Package Type
SMD
Pinanzahl
8
Minimum Supply Voltage
2.7V
Maximum Operating Pressure
0.15 psi
Maximum Supply Voltage
5.5V
Accuracy
±0.25 %
Port Type
Dual
Maximální pracovní teplota
85°C
Länge
10.2mm
Height
8.4mm
Normy/schválení
No
Řada
BPS120-AD0P15
Minimální provozní tlak
0.15psi
Minimum Operating Temperature
-40°C