Carlo Gavazzi Snímač přiblížení IRC40SN40M1PA Pravoúhlý 200mA IRC IP69K PnP 200 Hz 40 mm 30 V dc
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Rectangular
Länge
66mm
IP Rating
IP69K
Typ svorky
Connector
Mount Type
Nezapouzdřený
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Detection
40mm
Minimum Operating Temperature
0°C
Normy/schválení
No
Maximum Switching Frequency
200Hz
Hloubka
40mm
Rozsah spínací frekvence
200mA
Řada
IRC
Typ výstupu
PNP
Krajina pôvodu
Lithuania
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Rectangular
Länge
66mm
IP Rating
IP69K
Typ svorky
Connector
Mount Type
Nezapouzdřený
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Detection
40mm
Minimum Operating Temperature
0°C
Normy/schválení
No
Maximum Switching Frequency
200Hz
Hloubka
40mm
Rozsah spínací frekvence
200mA