Kondenzátor, řada: SLP 15 mF ±20 % 0.04Ω 25 V Radiální vedení SLP153M025C4P3 Cornell-Dubilier
Skladové číslo RS: 744-1237Značka: Cornell-DubilierČíslo dielu výrobcu: SLP153M025C4P3
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
15mF
Product Type
Capacitor
Napětí
25 V
Construction
Cylindrical Can
Height
45mm
Polarita
Polar
Länge
45mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Průměr
25 mm
Pinanzahl
2
Capacitor Ripple Current
4.5 A
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
4mm
Breite
25 mm
Lifetime
3000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
0.04Ω
Automotive Standard
No
Řada
SLP
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
Řada SLP
Zvlnění 3000 h při jmenovitém napětí
Malá velikost pouzdra s vysokou kapacitancí
Vhodné pro spínání napájecích zdrojů
Rozteč vodičů 10 mm
Vysoký zvlněný proud
P.O.A.
P.O.A.
Špecifikácie
Capacitance
15mF
Product Type
Capacitor
Napětí
25 V
Construction
Cylindrical Can
Height
45mm
Polarita
Polar
Länge
45mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Průměr
25 mm
Pinanzahl
2
Capacitor Ripple Current
4.5 A
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
4mm
Breite
25 mm
Lifetime
3000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
0.04Ω
Automotive Standard
No
Řada
SLP
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
Řada SLP
Rozteč vodičů 10 mm