Barevný displej LCD DT022BTFT 55.88 mm 240 x 320 pixel podsvícení LED rozhraní RGB, Paralelní Displaytech
Skladové číslo RS: 171-1712Značka: DisplaytechČíslo dielu výrobcu: DT022BTFT
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Velikost úhlopříčky displeje
55.88mm
Product Type
LCD Colour Display
Typ rozhraní
RGB, Paralelní
Rozlišení obrazovky
240 x 320 pixel
Touch Screen
No
Viewing Area Dimensions
45 x 34 mm
Typ podsvícení
LED
Minimum Supply Voltage
-0.3V
Maximum Supply Voltage
4.6V dc
Minimum Operating Temperature
-20°C
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
RoHS
Breite
41.7 mm
Height
56.16mm
Hloubka
45.12mm
Brightness
200cd/m²
Napájecí zdroj přiložen
Yes
Display Type
TFT, LCD
Aspect Ratio
4:3
Contrast Ratio
350:1
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
Displaytech TFT LCD
1,8palcový displej TFT (128x160) - ovladač IC IlI9163C.
2,2", 2,4" a 2,8" displej TFT (240x320) - ovladač IC IlI9341