Krystal FOXSLF/036S 3.58MHz ±30PPM, HC-49-SLF, počet kolíků: 2 11.35 x 4.65 x 3.6mm
Skladové číslo RS: 547-6159Značka: Fox ElectronicsČíslo dielu výrobcu: FOXSLF/036S
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Standardní frekvence
3.58MHz
Montage-Typ
Through Hole
Load Capacitance
18pF
Package Type
HC-49-SLF
Pinanzahl
2
Länge
11.35mm
Width_SC_PC
4.65mm
Height
3.6mm
Abmessungen
11.35 x 4.65 x 3.6mm
Tolerance frekvence
±30ppm
Frequency Stability
±50ppm
Sériový odpor
0.2kΩ
Maximální pracovní teplota
70°C
Minimum Operating Temperature
-20°C
P.O.A.
Each (In a Pack of 5) (bez DPH)
P.O.A.
Špecifikácie
Standardní frekvence
3.58MHz
Montage-Typ
Through Hole
Load Capacitance
18pF
Package Type
HC-49-SLF
Pinanzahl
2
Länge
11.35mm
Width_SC_PC
4.65mm
Height
3.6mm
Abmessungen
11.35 x 4.65 x 3.6mm
Tolerance frekvence
±30ppm
Frequency Stability
±50ppm
Sériový odpor
0.2kΩ
Maximální pracovní teplota
70°C
Minimum Operating Temperature
-20°C