Stahovací páska Rozpojitelné 111-15609 T150M-PA66HS-BK 525 mm 8.9mm Černá Nylon 66 HellermannTyton
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Material
Polyamide 66
UV Resistant
No
Maximum Bundle Diameter
150mm
Krajina pôvodu
United States
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Technické dokumenty
Špecifikácie
Material
Polyamide 66
UV Resistant
No
Maximum Bundle Diameter
150mm