Infineon Tyristorový modul TD280N18SOFHPSA1 150 mA 9000 A 280 A 1800 V 1.77 V, počet kolíků: 7 kolíkový
Skladové číslo RS: 217-7211PZnačka: InfineonČíslo dielu výrobcu: TD280N18SOFHPSA1
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii Tyristory
Technické dokumenty
Špecifikácie
Jmenovitý průměrný proud v zapnutém stavu Irms
280A
Product Type
Tyristorový modul
Repetitive Peak Reverse Voltage VDRM
1800V
Surge Current Rating
9000A
Maximum Gate Trigger Current Igt
150mA
Pinanzahl
7
Maximální spouštěcí napětí brány Vgt
2V
Maximum Holding Current Ih
150mA
Maximální pracovní teplota
130°C
Normy/schválení
No
Řada
TT280N18SOF
Proud ve vypnutém stavu při opakované špičce
30mA
Peak On-State Voltage
1.77V
Automotive Standard
No
Click here to find out more
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Špecifikácie
280A
Product Type
Tyristorový modul
1800V
Surge Current Rating
9000A
150mA
Pinanzahl
7
2V
Maximum Holding Current Ih
150mA
Maximální pracovní teplota
130°C
Normy/schválení
Řada
TT280N18SOF
30mA
Peak On-State Voltage
1.77V