KPA-1606EC Kingbright 1605
Skladové číslo RS: 862-4645PZnačka: KingbrightČíslo dielu výrobcu: KPA-1606EC
brand-logo
Zobraziť všetko v kategorii LED diódy
Technické dokumenty
Špecifikácie
Maximum Forward Current
160mA
Package Type
1605
Balení
Tape & Reel
Maximum Power Dissipation
75mW
Rozměry objektivu
1.2 x 1.1 mm
LED Luminosity
15 mcd
Lens Shape
Rectangular
Krajina pôvodu
China
Podrobnosti o výrobku
Pravoúhlý obal Kingbright SMT
Boční diody LED
Povrchová montáž pod pravým úhlem (SMD)
Různé barevné možnosti
Visible Light LEDs, Kingbright
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
KPA-1606EC Kingbright 1605
Vyberte typ balenia
KPA-1606EC Kingbright 1605
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Technické dokumenty
Špecifikácie
Maximum Forward Current
160mA
Package Type
1605
Balení
Tape & Reel
Maximum Power Dissipation
75mW
Rozměry objektivu
1.2 x 1.1 mm