Rezistor AEC-Q200 Keramika Axiální, řada: PCF 33 Ω 10 % PCF2C330K 2 W KOA
Skladové číslo RS: 178-6290Značka: KOAČíslo dielu výrobcu: PCF2C330K
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
KOA
Odpor
33Ω
Product Type
Rezistor
Power Rating
2W
Typ rezistoru
Keramický rezistor
Tolerance ±
10%
Axial/Radial
Axial
Napětí
400V
Technologie
Ceramic
Řada
PCF
Automotive Standard
Ne
Rozteč vodičů radiální
38mm
Pinanzahl
2
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
200°C
Height
7mm
Průměr
7mm
Normy/schválení
UL, EU
Breite
7mm
Länge
3.5mm
Teplotní koeficient
-1500 ppm/K
Průměr přívodu
0.8mm
Krajina pôvodu
Japan
Špecifikácie
Brand
KOA
Odpor
33Ω
Product Type
Rezistor
Power Rating
2W
Typ rezistoru
Keramický rezistor
Tolerance ±
10%
Axial/Radial
Axial
Napětí
400V
Technologie
Ceramic
Řada
PCF
Automotive Standard
Ne
Rozteč vodičů radiální
38mm
Pinanzahl
2
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
200°C
Height
7mm
Průměr
7mm
Normy/schválení
UL, EU
Breite
7mm
Länge
3.5mm
Teplotní koeficient
-1500 ppm/K
Průměr přívodu
0.8mm