Microchip Mikrokontrolér ATMEGA164PV-10AU 8 bit AVR 10 MHz 16kB Blesk 1 kB RAM, počet kolíků: 44 kolíkový, TQFP
Skladové číslo RS: 127-8251Značka: MicrochipČíslo dielu výrobcu: ATMEGA164PV-10AU
Product Type
Microcontroller
Řada
ATMEGA164PV
Package Type
TQFP
Mount Type
Surface
Pinanzahl
44
Device Core
AVR
Data Bus Width
8bit
Typ rozhraní
SPI, USART
Program Memory Size
16kB
Maximum Clock Frequency
10MHz
RAM Size
1kB
Maximum Supply Voltage
5.5V
Number of Programmable I/Os
32
Minimum Operating Temperature
-40°C
Analogové komparátory
1
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
1.05mm
Länge
10.1mm
Normy/schválení
No
Minimum Supply Voltage
1.8V
Architektura založená na instrukcích
RISC
Automotive Standard
No
ADC
8 x 10 Bit
Program Memory Type
FLASH
Podrobnosti o výrobku
8bitové mikrokontroléry PicoPower řady megaAVR
Vlastnosti a výhody mikrokontrolérů pikoPower megaAVR
•On-chip Flash
•SRAM
•Vnitřní paměť EEPROM
•SPI
•TWI (I²C)
•USART, rozhraní USB, CAN & LIN
•Watchdog timer (Časovač hlí
•Přesný oscilátor
•GPIO kolíky
ADC
•DAC
•Vestavěný snímač teploty
•Referenční hodnota vnitřního napětí
•Brown-out detektor
P.O.A.
Each (In a Pack of 2) (bez DPH)
Vyberte typ balenia
P.O.A.
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Product Type
Microcontroller
Řada
ATMEGA164PV
Package Type
TQFP
Mount Type
Surface
Pinanzahl
44
Device Core
AVR
Data Bus Width
8bit
Typ rozhraní
SPI, USART
Program Memory Size
16kB
Maximum Clock Frequency
10MHz
RAM Size
1kB
Maximum Supply Voltage
5.5V
Number of Programmable I/Os
32
Minimum Operating Temperature
-40°C
Analogové komparátory
1
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
1.05mm
Länge
10.1mm
Normy/schválení
Minimum Supply Voltage
1.8V