Microchip Mikrokontrolér ATMEGA2561-16AU 8 bit AVR 16 MHz 256kB Blesk 8 kB RAM, počet kolíků: 64 kolíkový, TQFP
Řada
ATMEGA2561
Pinanzahl
64
Typ rozhraní
SPI, USART
Program Memory Size
256kB
Maximum Clock Frequency
16MHz
RAM Size
8kB
Maximum Supply Voltage
5.5V
Number of Programmable I/Os
54
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
1.05mm
Länge
14.1mm
Minimum Supply Voltage
4.5V
FLASH
Krajina pôvodu
United States
Podrobnosti o výrobku
8bitové mikrokontroléry megaAVR, 32 KB až 256 KB paměti Flash
Typy 8bitových mikrokontrolérů megaAVR
•ATmega32
•ATmega64
•ATmega128
•ATmega324
•ATmega325
•ATmega406
•ATmega640
•ATmega644
•ATmega645
•ATmega1280
•ATmega 281
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Pinanzahl
64
Typ rozhraní
SPI, USART
Program Memory Size
256kB
Maximum Clock Frequency
16MHz
RAM Size
8kB
Maximum Supply Voltage
5.5V
Number of Programmable I/Os
54
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
1.05mm
Länge
14.1mm
Normy/schválení
Minimum Supply Voltage
4.5V