Microchip Přesné referenční napětí LM4040CYM3-2.5-TR Bočník Přesný ±0.5 % max. 15V, počet kolíků: 3 kolíkový, SOT-23
Skladové číslo RS: 177-3273PZnačka: MicrochipČíslo dielu výrobcu: LM4040CYM3-2.5-TR
Product Type
Precision Voltage Reference
Package Type
SOT-23
Referenční napětí
2.5V
Reference Type
Precision
Počáteční přesnost
±0.5 %
Teplotní koeficient
20 ppm/°C
Mount Type
Surface
Topologie
Shunt
Output Current
15mA
Maximum Input Voltage
15V
Pinanzahl
3
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
0.9mm
Länge
2.92mm
Normy/schválení
No
Řada
LM4040
Automotive Standard
No
Minimální vstupní napětí
2.5V
Typ výstupu
Fixed
Krajina pôvodu
United States
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Product Type
Precision Voltage Reference
Package Type
SOT-23
Referenční napětí
2.5V
Reference Type
Precision
Počáteční přesnost
±0.5 %
Teplotní koeficient
20 ppm/°C
Mount Type
Surface
Topologie
Shunt
Output Current
15mA
Maximum Input Voltage
15V
Pinanzahl
3
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
0.9mm
Länge
2.92mm
Normy/schválení
Řada
LM4040
Automotive Standard
Minimální vstupní napětí
2.5V