Microchip Schottkyho oddělovací MSC020SDA120B Schottkyho dioda 20 A 1200 V, TO-247
Skladové číslo RS: 241-2088Značka: MicrochipČíslo dielu výrobcu: MSC020SDA120B
Mount Type
Through Hole
Product Type
Schottky Barrier
Package Type
TO-247
Maximální trvalý dopředný proud If
20A
Špičkové reverzní opakované napětí Vrrm
1200V
Řada
MSC0
Typ usměrňovače
Schottkyho dioda
Maximum Forward Voltage Vf
1.8V
Minimum Operating Temperature
-10°C
Peak Non-Repetitive Forward Surge Current Ifsm
75A
Maximální pracovní teplota
175°C
Normy/schválení
RoHS
Automotive Standard
No
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Mount Type
Through Hole
Product Type
Schottky Barrier
Package Type
TO-247
20A
1200V
Řada
MSC0
Typ usměrňovače
Schottkyho dioda
Maximum Forward Voltage Vf
1.8V
Minimum Operating Temperature
-10°C
75A
Maximální pracovní teplota
175°C