PIC16F1509
Package Type
PDIP
Mount Type
Through Hole
Pinanzahl
20
Device Core
PIC
Data Bus Width
8bit
Program Memory Size
14kB
Maximum Clock Frequency
20MHz
RAM Size
512bit
Maximum Supply Voltage
5.5V
Maximální ztrátový výkon Pd
800mW
Number of Programmable I/Os
18
DACs
1 x 5 Bit
Minimum Operating Temperature
-40°C
Analogové komparátory
2
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
4.95mm
Länge
26.92mm
Normy/schválení
RoHS
Minimum Supply Voltage
2.3V
Architektura založená na instrukcích
RISC
Automotive Standard
No
ADC
12 x 10 Bit
Program Memory Type
FLASH
Podrobnosti o výrobku
8bitové mikrořadiče PIC16F1508/1509 s pamětí Flash
Parametry mikrokontroléru
Max. 20 MHz Rychlost CPU
49 Pokyny
16úrovňový blok hardwaru
Interní oscilátor 16 MHz - Volitelný frekvenční rozsah 16 MHz až 32 kHz
18 vstupních/výstupních kolíků
Technologie XLP
Reset při zapnutí (POR)
Časovač vypnutí (PWRT)
Programovatelný přechod na nízký výkon (LPBX)
Rozšířený časovač watchdog (WDT)
Sériové programování v obvodech (ICSP)
Chyba v okruhu (ICD)
Periferní zařízení
10bitový analogový převodník 12 kanálů na digitální převodník (ADC)
5bitový převodník Digital to Analog (DAC)
Dva komparátory
Referenční napětí
Dva 8bitové časovače
Jeden 16bitový časovač
Čtyři 10bitové moduly PWM
Master Synchronisal Serial Port (MSSP) s SPI a I2
Rozšířený univerzální synchronně asynchronní přijímač/vysílač (EUSART)
Čtyři moduly s konfigurovatelným logickým článkem (CLC)
Numericky řízený oscilátor (NCO)
Generátor bezplatné křivky (CWG)
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
Each (In a Pack of 5) (bez DPH)
Štandardný
5
P.O.A.
Štandardný
5
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
MicrochipProduct Type
Microcontroller
Řada
PIC16F1509
Package Type
PDIP
Mount Type
Through Hole
Pinanzahl
20
Device Core
PIC
Data Bus Width
8bit
Program Memory Size
14kB
Maximum Clock Frequency
20MHz
RAM Size
512bit
Maximum Supply Voltage
5.5V
Maximální ztrátový výkon Pd
800mW
Number of Programmable I/Os
18
DACs
1 x 5 Bit
Minimum Operating Temperature
-40°C
Analogové komparátory
2
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
4.95mm
Länge
26.92mm
Normy/schválení
RoHS
Minimum Supply Voltage
2.3V
RISC
Automotive Standard
No
ADC
12 x 10 Bit
Program Memory Type
FLASH
Podrobnosti o výrobku
Parametry mikrokontroléru
Max. 20 MHz Rychlost CPU
49 Pokyny
16úrovňový blok hardwaru