Mikrokontrolér PIC16F628-20I/SS 8bit PIC 20MHz 3,5 kB Flash 224 B RAM, počet kolíků: 20, SSOP
Skladové číslo RS: 823-4298Značka: MicrochipČíslo dielu výrobcu: PIC16F628-20I/SS
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Název řady
PIC16F
Package Type
QSOP, SSOP
Montage-Typ
Surface Mount
Pinanzahl
20
Device Core
PIC
Data Bus Width
8bit
Program Memory Size
3.5 kB
Maximální frekvence
20MHz
RAM Size
224 B
Kanály USB
0
Počet jednotek PWM
1 x 10 bit
Number of SPI Channels
0
Typické provozní napájecí napětí
3 → 5.5 V
Number of I2C Channels
Počet kanálů UART
1
Number of USART Channels
1
Number of CAN Channels
Abmessungen
7.34 x 5.38 x 1.83mm
Breite
5.38mm
Height
1.83mm
Number of LIN Channels
Number of PCI Channels
Program Memory Type
Flash
Number of Ethernet Channels
Minimum Operating Temperature
-40 °C
Maximální pracovní teplota
+85 °C
Architektura založená na instrukcích
RISC
Maximum Number of Ethernet Channels
Länge
7.34mm
Počet jednotek ADC
Modulace šířky pulzu
1 x 10 bit
Podrobnosti o výrobku
8bitové mikrořadiče PIC16F627/628 s bleskem
Parametry mikrokontroléru
Max. 20 MHz Rychlost CPU
35 Pokyny
8 úrovní hardwarového zásobníku
16 vstupně-výstupních čepů
Reset při zapnutí (POR)
Časovač vypnutí (PWRT)
Časovač spouštění oscilátoru (OST)
Reset sníženým napětím (BOR)
Časovač watchdog (WDT)
Sériové programování v obvodech (ICSP)
Periferní zařízení
Dva komparátory
Zachytávání/porovnání/modul PWM
Dva 8bitové časovače
Jeden 16bitový časovač
Univerzální synchronizovaný vysílač přijímače (USART)
P.O.A.
Each (In a Pack of 2) (bez DPH)
P.O.A.
Špecifikácie
Název řady
PIC16F
Package Type
QSOP, SSOP
Montage-Typ
Surface Mount
Pinanzahl
20
Device Core
PIC
Data Bus Width
8bit
Program Memory Size
3.5 kB
Maximální frekvence
20MHz
RAM Size
224 B
Kanály USB
Počet jednotek PWM
Number of SPI Channels
3 → 5.5 V
Number of I2C Channels
Počet kanálů UART
Number of USART Channels
Number of CAN Channels
Abmessungen
7.34 x 5.38 x 1.83mm
Breite
5.38mm
Height
1.83mm
Number of LIN Channels
Number of PCI Channels
Program Memory Type
Flash
Number of Ethernet Channels
Minimum Operating Temperature
-40 °C
Maximální pracovní teplota
+85 °C
RISC
Länge
7.34mm
Počet jednotek ADC
Modulace šířky pulzu
Podrobnosti o výrobku
Parametry mikrokontroléru
Max. 20 MHz Rychlost CPU