Mikrokontrolér PIC32MX695F512L-80I/PF 32bit PIC 80MHz 512 kB Flash 128 kB RAM USB USB, počet kolíků: 100, TQFP
Skladové číslo RS: 821-1069Značka: MicrochipČíslo dielu výrobcu: PIC32MX695F512L-80I/PF
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Název řady
PIC32MX
Package Type
TQFP EP
Montage-Typ
Surface Mount
Pinanzahl
100
Device Core
PIC
Data Bus Width
32bit
Program Memory Size
512 kB
Maximální frekvence
80MHz
RAM Size
128 kB
Kanály USB
1
Počet jednotek PWM
2
Number of SPI Channels
4
Number of USART Channels
0
Typické provozní napájecí napětí
2.3 → 3.6 V
Number of I2C Channels
5
Počet kanálů UART
6
Number of CAN Channels
0
Modulace šířky pulzu
2
Abmessungen
12 x 12 x 1.05mm
Breite
12mm
Height
1.05mm
Number of LIN Channels
Počet jednotek ADC
1
Maximální pracovní teplota
+85 °C
Number of PCI Channels
Number of Ethernet Channels
Minimum Operating Temperature
-40 °C
Architektura založená na instrukcích
RISC
Maximum Number of Ethernet Channels
ADC
1 (16 x 10 bitů)
Länge
12mm
Krajina pôvodu
United States
Podrobnosti o výrobku
PIC32MX5x4/5x5/6x4/6x5/7x4/7x5 32bitové mikrokontroléry
Parametry mikrokontroléru
MIP32® M4K® 32bitové jádro
Maximální frekvence 80 MHz - 105 DMIPS
Režim MDC16e® pro až o 40 % menší velikost kódu
Režimy pro správu nízké spotřeby
Bezpečný monitor hodin (FSCM)
Nezávislý časovač watchdog
Vnitřní oscilátor 0,9 %
Programovatelné PLL a zdroje oscilačních hodinových signálů
Rychlé probuzení a náběh
Funkce periferních zařízení
Externí grafické rozhraní s 34 vývody paralelního Master Port (PMP)
Vysokorychlostní řadič OTG kompatibilní s rozhraním USB 2.0
10/100 Ethernet MAC s rozhraním Mii/RMII
Modul CAN 2.0B
6 UART modulů - 20 Mb/s
Moduly SPI se 4 vodiči - 3 nebo 4, v závislosti na modelu
Moduly I2C s podporou SMBus - 4 nebo 5, v závislosti na modelu
Paralelní master port (PMP)
Přímý přístup k paměti - 4, 6 nebo 8, v závislosti na modelu
10bitový převodník ADC s rychlostí 1 Mb/s - 16 kanálů
2 Srovnávací orgány
5 Časovače pro všeobecné použití
5 Výstupní srovnání (OC) a 5 vstupních srovnávacích (IC) modulů
Modul hodin a kalendáře v reálném čase (RTCC)
P.O.A.
Each (In a Pack of 90) (bez DPH)
P.O.A.
Špecifikácie
Název řady
PIC32MX
Package Type
TQFP EP
Montage-Typ
Surface Mount
Pinanzahl
100
Device Core
PIC
Data Bus Width
32bit
Program Memory Size
512 kB
Maximální frekvence
80MHz
RAM Size
128 kB
Kanály USB
Počet jednotek PWM
Number of SPI Channels
4
Number of USART Channels
2.3 → 3.6 V
Number of I2C Channels
5
Počet kanálů UART
6
Number of CAN Channels
Modulace šířky pulzu
Abmessungen
12 x 12 x 1.05mm
Breite
12mm
Height
1.05mm
Number of LIN Channels
Počet jednotek ADC
Maximální pracovní teplota
+85 °C
Number of PCI Channels
Number of Ethernet Channels
Minimum Operating Temperature
-40 °C
RISC
ADC
1 (16 x 10 bitů)
Länge
12mm
Krajina pôvodu
United States
Podrobnosti o výrobku
Parametry mikrokontroléru
MIP32® M4K® 32bitové jádro
Bezpečný monitor hodin (FSCM)
Nezávislý časovač watchdog
Vnitřní oscilátor 0,9 %
Rychlé probuzení a náběh
Funkce periferních zařízení
Modul CAN 2.0B
6 UART modulů - 20 Mb/s
Paralelní master port (PMP)
2 Srovnávací orgány