Mikrokontrolér PIC32MX775F256L-80I/PF 32bit PIC 80MHz 256 + 12 kB Flash 64 kB RAM USB USB, počet kolíků: 100, TQFP
Skladové číslo RS: 824-8948Značka: MicrochipČíslo dielu výrobcu: PIC32MX775F256L-80I/PF
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Název řady
PIC32MX
Package Type
TQFP EP
Montage-Typ
Surface Mount
Pinanzahl
100
Device Core
PIC
Data Bus Width
32bit
Program Memory Size
256 + 12 kB
Maximální frekvence
80MHz
RAM Size
64 kB
Kanály USB
1
Počet jednotek PWM
5
Number of SPI Channels
4
Typické provozní napájecí napětí
2.3 → 3.6 V
Number of I2C Channels
5
Number of USART Channels
0
Počet kanálů UART
6
Number of CAN Channels
2
Number of Ethernet Channels
1
Number of PCI Channels
0
Modulace šířky pulzu
5 x 16/32 bit
Abmessungen
14 x 14 x 1.05mm
Breite
14mm
Height
1.05mm
Number of LIN Channels
6
Program Memory Type
Flash
Minimum Operating Temperature
-40 °C
Architektura založená na instrukcích
MIPS32
Maximum Number of Ethernet Channels
ADC
1 (16 x 10 bitů)
Länge
14mm
Maximální pracovní teplota
+85 °C
Počet jednotek ADC
Podrobnosti o výrobku
PIC32MX5x4/5x5/6x4/6x5/7x4/7x5 32bitové mikrokontroléry
Parametry mikrokontroléru
MIP32® M4K® 32bitové jádro
Maximální frekvence 80 MHz - 105 DMIPS
Režim MDC16e® pro až o 40 % menší velikost kódu
Režimy pro správu nízké spotřeby
Bezpečný monitor hodin (FSCM)
Nezávislý časovač watchdog
Vnitřní oscilátor 0,9 %
Programovatelné PLL a zdroje oscilačních hodinových signálů
Rychlé probuzení a náběh
Funkce periferních zařízení
Externí grafické rozhraní s 34 vývody paralelního Master Port (PMP)
Vysokorychlostní řadič OTG kompatibilní s rozhraním USB 2.0
10/100 Ethernet MAC s rozhraním Mii/RMII
Modul CAN 2.0B
6 UART modulů - 20 Mb/s
Moduly SPI se 4 vodiči - 3 nebo 4, v závislosti na modelu
Moduly I2C s podporou SMBus - 4 nebo 5, v závislosti na modelu
Paralelní master port (PMP)
Přímý přístup k paměti - 4, 6 nebo 8, v závislosti na modelu
10bitový převodník ADC s rychlostí 1 Mb/s - 16 kanálů
2 Srovnávací orgány
5 Časovače pro všeobecné použití
5 Výstupní srovnání (OC) a 5 vstupních srovnávacích (IC) modulů
Modul hodin a kalendáře v reálném čase (RTCC)
P.O.A.
P.O.A.
Špecifikácie
Název řady
PIC32MX
Package Type
TQFP EP
Montage-Typ
Surface Mount
Pinanzahl
100
Device Core
PIC
Data Bus Width
32bit
Program Memory Size
256 + 12 kB
Maximální frekvence
80MHz
RAM Size
64 kB
Kanály USB
Počet jednotek PWM
Number of SPI Channels
4
2.3 → 3.6 V
Number of I2C Channels
Number of USART Channels
Počet kanálů UART
Number of CAN Channels
2
Number of Ethernet Channels
Number of PCI Channels
Modulace šířky pulzu
5 x 16/32 bit
Abmessungen
14 x 14 x 1.05mm
Breite
14mm
Height
1.05mm
Number of LIN Channels
Program Memory Type
Flash
Minimum Operating Temperature
-40 °C
MIPS32
ADC
1 (16 x 10 bitů)
Länge
14mm
Maximální pracovní teplota
+85 °C
Počet jednotek ADC
Podrobnosti o výrobku
Parametry mikrokontroléru
MIP32® M4K® 32bitové jádro
Bezpečný monitor hodin (FSCM)
Nezávislý časovač watchdog
Vnitřní oscilátor 0,9 %
Rychlé probuzení a náběh
Funkce periferních zařízení
Modul CAN 2.0B
6 UART modulů - 20 Mb/s
Paralelní master port (PMP)
2 Srovnávací orgány