Microchip Mikrokontrolér PIC32MX795F512L-80I/PF 32 bit MIPS32 80 MHz 512kB Blesk 128 kB RAM, počet kolíků: 100 kolíkový,
Skladové číslo RS: 791-6003Značka: MicrochipČíslo dielu výrobcu: PIC32MX795F512L-80I/PF
Product Type
Microcontroller
Package Type
TQFP
Mount Type
Surface
Pinanzahl
100
Device Core
MIPS32
Data Bus Width
32bit
Program Memory Size
512kB
Maximum Clock Frequency
80MHz
RAM Size
128kB
Maximum Supply Voltage
3.6V
Minimum Operating Temperature
85°C
Analogové komparátory
2
Number of Programmable I/Os
83
Maximální pracovní teplota
-40°C
Height
1mm
Länge
14mm
Normy/schválení
No
Minimum Supply Voltage
2.3V
Architektura založená na instrukcích
MIPS32
Automotive Standard
No
ADC
16 x 10 Bit
Podrobnosti o výrobku
PIC32MX5x4/5x5/6x4/6x5/7x4/7x5 32bitové mikrokontroléry
Parametry mikrokontroléru
MIP32® M4K® 32bitové jádro
Maximální frekvence 80 MHz - 105 DMIPS
Režim MDC16e® pro až o 40 % menší velikost kódu
Režimy pro správu nízké spotřeby
Bezpečný monitor hodin (FSCM)
Nezávislý časovač watchdog
Vnitřní oscilátor 0,9 %
Programovatelné PLL a zdroje oscilačních hodinových signálů
Rychlé probuzení a náběh
Funkce periferních zařízení
Externí grafické rozhraní s 34 vývody paralelního Master Port (PMP)
Vysokorychlostní řadič OTG kompatibilní s rozhraním USB 2.0
10/100 Ethernet MAC s rozhraním Mii/RMII
Modul CAN 2.0B
6 UART modulů - 20 Mb/s
Moduly SPI se 4 vodiči - 3 nebo 4, v závislosti na modelu
Moduly I2C s podporou SMBus - 4 nebo 5, v závislosti na modelu
Paralelní master port (PMP)
Přímý přístup k paměti - 4, 6 nebo 8, v závislosti na modelu
10bitový převodník ADC s rychlostí 1 Mb/s - 16 kanálů
2 Srovnávací orgány
5 Časovače pro všeobecné použití
5 Výstupní srovnání (OC) a 5 vstupních srovnávacích (IC) modulů
Modul hodin a kalendáře v reálném čase (RTCC)
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Product Type
Microcontroller
Package Type
TQFP
Mount Type
Surface
Pinanzahl
100
Device Core
Data Bus Width
32bit
Program Memory Size
512kB
Maximum Clock Frequency
80MHz
RAM Size
128kB
Maximum Supply Voltage
3.6V
Minimum Operating Temperature
85°C
Analogové komparátory
2
Number of Programmable I/Os
83
Maximální pracovní teplota
-40°C
Height
1mm
Länge
14mm
Normy/schválení
Minimum Supply Voltage
2.3V
Automotive Standard
ADC
16 x 10 Bit
Podrobnosti o výrobku
Parametry mikrokontroléru
MIP32® M4K® 32bitové jádro
Bezpečný monitor hodin (FSCM)
Nezávislý časovač watchdog
Vnitřní oscilátor 0,9 %
Rychlé probuzení a náběh
Funkce periferních zařízení
Modul CAN 2.0B
6 UART modulů - 20 Mb/s
Paralelní master port (PMP)
2 Srovnávací orgány