Kondenzátor, řada: NACE 47 μF 20 % Pájecí 5.65Ω 16 V dc, Povrchová montáž NACE470M16V6.3X5.5TR13F NIC Components
Skladové číslo RS: 737-9637PZnačka: NIC ComponentsČíslo dielu výrobcu: NACE470M16V6.3X5.5TR13F
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Surface Mount
Balení
Tape & Reel
Height
5.5mm
Polarita
Polar
Länge
5.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
85°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
No
Tolerance ±
20%
Ripple Current
68mA
Leakage Current
7.5μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
5.65Ω
Řada
NACE
Automotive Standard
No
Ztrátový činitel
0.16%
Podrobnosti o výrobku
Řady NACE
Univerzální provedení SMT čipů V.
Odolné vůči rozpouštědlu po dobu až 2 minut
Navrženo pro automatickou montáž a opakované pájení
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaCievka
Špecifikácie
Capacitance
47μF
Product Type
Capacitor
Construction
Cylindrical Can
Mount Type
Surface Mount
Balení
Tape & Reel
Height
5.5mm
Polarita
Polar
Länge
5.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
85°C
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
Tolerance ±
20%
Ripple Current
68mA
Leakage Current
7.5μA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
5.65Ω
Řada
NACE
Automotive Standard
Ztrátový činitel
0.16%