Kondenzátor, řada: GR 330 μF ±20 % 250 V dc LGR2E331MELB25, Zacvakávací montáž Nichicon
Skladové číslo RS: 714-9262Značka: NichiconČíslo dielu výrobcu: LGR2E331MELB25
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
330μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Snap-in
Height
25mm
Polarita
Polar
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
4mm
Lifetime
10000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
860μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Řada
GR
Ztrátový činitel
15%
Podrobnosti o výrobku
Řada GR s dlouhou životností
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Špecifikácie
Capacitance
330μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Snap-in
Height
25mm
Polarita
Polar
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
4mm
Lifetime
10000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
860μA
Tolerance
±20 %
Automotive Standard
No
Řada
GR
Ztrátový činitel
15%