Kondenzátor, řada: BT 220 μF ±20 % 150mΩ 16 V dc Radiální vedení UBT1C221MPD8, Průchozí otvor Nichicon
Skladové číslo RS: 762-1657PZnačka: NichiconČíslo dielu výrobcu: UBT1C221MPD8
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Height
25.5mm
Polarita
Polar
Länge
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
125°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
4μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
150mΩ
Řada
BT
Automotive Standard
No
Ztrátový činitel
16%
Podrobnosti o výrobku
Řada BT s vysokou teplotou (pouzdro PET)
Charakteristiky a výhody:
Vysoká spolehlivost
Vysoký zvlněný proud
Dlouhá životnost až 10 000 hodin
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Height
25.5mm
Polarita
Polar
Länge
11.5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
125°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
5000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
4μA
Tolerance
±20 %
Ekvivalentní sériový odpor ESR
150mΩ
Řada
BT
Automotive Standard
No
Ztrátový činitel
16%