Lineární vodicí blok NAH30BNH, řada: NH NSK
Skladové číslo RS: 620-801Značka: NSKČíslo dielu výrobcu: NAH30BNH
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
NSK
Product Type
Linear Guide Block
Řada
NH
Carriage Length
124.6mm
Carriage Width
60mm
Dynamic Load Rating
239000N
Přijatelná šířka lišty
30mm
Normy/schválení
ISO 14728-1, ISO 14728-2
Krajina pôvodu
Japan
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
NSK
Product Type
Linear Guide Block
Řada
NH
Carriage Length
124.6mm
Carriage Width
60mm
Dynamic Load Rating
239000N
Přijatelná šířka lišty
30mm