Omron Indukční bezdotykový snímač E2B-M30LS15-M1-B1 Válec se závitem M30 200mA E2B IP67 PnP 250 Hz 15 mm 30 V dc
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Omron
Thread Size
M30
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Länge
86mm
IP Rating
IP65
Typ svorky
Connector
Mount Type
Zapuštěná montáž
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Detection
15mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
No
Maximum Switching Frequency
250Hz
Shielding
Shielded
Řada
E2B
Typ výstupu
PNP
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Omron
Thread Size
M30
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Länge
86mm
IP Rating
IP65
Typ svorky
Connector
Mount Type
Zapuštěná montáž
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Detection
15mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
No
Maximum Switching Frequency
250Hz