Omron Indukční bezdotykový snímač E2E-X16MB1T18 5M Válec se závitem M18 50mA E2E IP69K, IP67, IP67G PnP 200 Hz 16 mm 30
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Omron
Thread Size
M18
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Länge
55.3mm
IP Rating
IP69K, IP67, IP67G
Typ svorky
Connector
Mount Type
Nezapouzdřený
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Detection
16mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
No
Maximum Switching Frequency
200Hz
Shielding
Unshielded
Řada
E2E
Typ výstupu
PNP
Krajina pôvodu
China
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
Omron
Thread Size
M18
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Länge
55.3mm
IP Rating
IP69K, IP67, IP67G
Typ svorky
Connector
Mount Type
Nezapouzdřený
Maximum DC Voltage
30V dc
Maximum Detection
16mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
No
Maximum Switching Frequency
200Hz