Omron Indukční bezdotykový snímač E2E-X16MB3D18-M1 Válec se závitem M18 16mA E2E-NEXT IP67, IP67G, IP69K PnP 400 Hz 50
Thread Size
M18
Länge
55.3mm
IP Rating
IP67, IP67G, IP69K
Typ svorky
4-Pin
Mount Type
Nezapouzdřený
Maximum Supply Voltage
30V
Housing Material
Brass
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Detekované materiály
CFRP, Ocel, Hliník
Maximum Detection
50mm
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
RoHS
Hloubka
24mm
Maximum Switching Frequency
400Hz
Shielding
Unshielded
Řada
E2E-NEXT
Thread Size
M18
Länge
55.3mm
IP Rating
IP67, IP67G, IP69K
Typ svorky
4-Pin
Mount Type
Nezapouzdřený
Maximum Supply Voltage
30V
Housing Material
Brass
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Detekované materiály
CFRP, Ocel, Hliník
Maximum Detection
50mm
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
RoHS
Hloubka
24mm
Maximum Switching Frequency
400Hz