Omron Indukční bezdotykový snímač E2E-X22B1T30-M1 Válec se závitem M30 x 1.5 16mA E2E-NEXT IP67, IP67G, IP69K PnP 200 Hz
Thread Size
M30 x 1.5
Länge
58mm
IP Rating
IP67, IP67G, IP69K
Typ svorky
4-Pin
Mount Type
Zapuštěná montáž
Maximum Supply Voltage
30V
Housing Material
Nickel Brass
Maximum Detection
50mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Detekované materiály
Metal
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
IEC 60529
Hloubka
30mm
Maximum Switching Frequency
200Hz
Shielding
Shielded
Řada
E2E-NEXT
Thread Size
M30 x 1.5
Länge
58mm
IP Rating
IP67, IP67G, IP69K
Typ svorky
4-Pin
Mount Type
Zapuštěná montáž
Maximum Supply Voltage
30V
Housing Material
Nickel Brass
Maximum Detection
50mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Detekované materiály
Metal
Maximální pracovní teplota
70°C
Normy/schválení
IEC 60529
Hloubka
30mm
Maximum Switching Frequency
200Hz