Samonapájecí přepínač NCP1015AP100G, počet kolíků: 7, PDIP
Skladové číslo RS: 786-8768Značka: ON SemiconductorČíslo dielu výrobcu: NCP1015AP100G
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Maximum Input Voltage
10 V
Montage-Typ
Through Hole
Pinanzahl
7
Abmessungen
10.16 x 6.6 x 3.44mm
Package Type
PDIP, PDIP
Input Voltage Range
-0.3 → 10 V
Minimální vstupní napětí
-0.3 V
Maximální pracovní teplota
+150 °C
Länge
10.16mm
Breite
6.6mm
Height
3.44mm
Operating Temperature Range
Maximum of +150 °C
Podrobnosti o výrobku
Externí regulátory AC-DC, on Semiconductor
Single-digit 7-segment Blue LED Displays
Single-digit 7-segment Blue LED displays from Broadcom (Avago Technologies).
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
P.O.A.
Each (In a Pack of 5) (bez DPH)
Vyberte typ balenia
P.O.A.
Vyberte typ balenia
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Technické dokumenty
Špecifikácie
Maximum Input Voltage
10 V
Montage-Typ
Through Hole
Pinanzahl
7
Abmessungen
10.16 x 6.6 x 3.44mm
Package Type
PDIP, PDIP
Input Voltage Range
-0.3 → 10 V
Minimální vstupní napětí
-0.3 V
Maximální pracovní teplota
+150 °C
Länge
10.16mm
Breite
6.6mm
Height
3.44mm
Operating Temperature Range
Maximum of +150 °C