Skladové číslo RS: 333-424PZnačka: onsemiČíslo dielu výrobcu: AR0145CSSM28SMKA0-CP2
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
onsemi
Product Type
Image Sensor
Velikost obrázku
1280 x 800 pixel
Řada
AR0145CS
Obnovovací frekvence
120fps
Typ rozhraní
MIPI
Mount Type
Surface
Package Type
47-Ball CSP
Pinanzahl
47
Länge
5.74mm
Minimum Supply Voltage
1.2V
Maximum Supply Voltage
2.8V
Velikost pixelů Š x V
2.8 μm
Colour Sensing
Monochrome
Minimum Operating Temperature
30°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
4.42mm
Normy/schválení
RoHS Compliant
Automotive Standard
No
P.O.A.
Vyberte typ balenia
P.O.A.
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Brand
onsemi
Product Type
Image Sensor
Velikost obrázku
1280 x 800 pixel
Řada
AR0145CS
Obnovovací frekvence
120fps
Typ rozhraní
MIPI
Mount Type
Surface
Package Type
47-Ball CSP
Pinanzahl
47
Länge
5.74mm
Minimum Supply Voltage
1.2V
Maximum Supply Voltage
2.8V
Velikost pixelů Š x V
2.8 μm
Colour Sensing
Monochrome
Minimum Operating Temperature
30°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
4.42mm