onsemi MC100EP16DG Linkový přijímač Ovladač a přijímač MC100 ECL, počet kolíků: 8 kolíkový, SOIC
Skladové číslo RS: 808-3971Značka: onsemiČíslo dielu výrobcu: MC100EP16DG
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
onsemi
Logic Family
MC100
Product Type
Line Receiver
Logic Function
Ovladač a přijímač
Typ IO
Diferenční přijímač
Input Type
Differential
Typ výstupu
ECL
Mount Type
Surface
Package Type
SOIC
Minimum Supply Voltage
6V
Pinanzahl
8
Maximální výstupní proud vysoká úroveň
50mA
Maximum Supply Voltage
6V
Maximum Low Level Output Current
100mA
Maximální doba zpoždění šíření @ CL
300ps
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
1.75mm
Länge
6mm
Normy/schválení
No
Supply Current
38mA
Automotive Standard
No
Podrobnosti o výrobku
Tlumiče a ventilátory FANOUT, ON on Semiconductor
Vyrovnávací paměti diferenciálu (ECL) VÝSTUP VENTILÁTORU, ovladače hodin a ovladače signálu.
Clock Generators/Buffers
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Technické dokumenty
Špecifikácie
Brand
onsemi
Logic Family
MC100
Product Type
Line Receiver
Logic Function
Ovladač a přijímač
Typ IO
Diferenční přijímač
Input Type
Differential
Typ výstupu
ECL
Mount Type
Surface
Package Type
SOIC
Minimum Supply Voltage
6V
Pinanzahl
8
50mA
Maximum Supply Voltage
6V
100mA
300ps
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
1.75mm
Länge
6mm
Normy/schválení
Supply Current
38mA