onsemi Měnič úrovně napětí MC100EP91DWG Převodník napětí 600 ps 3, počet kolíků: 20 kolíkový, SOIC
Skladové číslo RS: 908-0816PZnačka: onsemiČíslo dielu výrobcu: MC100EP91DWG
Product Type
Měnič úrovně napětí
Direction Type
Uni-Directional
Maximální doba zpoždění šíření @ CL
600ps
SOIC
Number of Elements per Chip
3
Pinanzahl
20
Typ výstupu
NECL
Logic Function
Voltage Translator
Maximum Low Level Output Current
50mA
Minimum Supply Voltage
2.37V
Maximální výstupní proud vysoká úroveň
100mA
Maximum Supply Voltage
3.8V
Translation
LVPECL na NECL, LVCMOS na NECL, HSTL na NECL, LVTTL na NECL, CML na NECL, LVDS na NECL
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
2.4mm
Länge
12.95mm
Normy/schválení
No
Řada
MC100EP91
Podrobnosti o výrobku
Řadičníky úrovně ECL Logic, on Semiconductor
ECL (Emitter Coupled Logic) Logic
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Product Type
Měnič úrovně napětí
Direction Type
Uni-Directional
600ps
SOIC
Number of Elements per Chip
3
Pinanzahl
20
Typ výstupu
NECL
Logic Function
Voltage Translator
50mA
Minimum Supply Voltage
2.37V
100mA
Maximum Supply Voltage
3.8V
Translation
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
2.4mm
Länge
12.95mm