Skladové číslo RS: 808-4062Značka: onsemiČíslo dielu výrobcu: MC100EPT20DG
Product Type
Logic Level Translator
Direction Type
Uni-Directional
Maximální doba zpoždění šíření @ CL
2ns
SOIC
Number of Elements per Chip
2
Pinanzahl
8
Typ výstupu
Differential
Logic Function
Translator
Maximum Low Level Output Current
50mA
Minimum Supply Voltage
3V
Maximální výstupní proud vysoká úroveň
100mA
Maximum Supply Voltage
3.6V
Translation
TTL na PECL, CMOS na PECL
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
1.5mm
Länge
5mm
Normy/schválení
No
Řada
MC100EPT2
Podrobnosti o výrobku
Řadičníky úrovně ECL Logic, on Semiconductor
ECL (Emitter Coupled Logic) Logic
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Product Type
Logic Level Translator
Direction Type
Uni-Directional
2ns
SOIC
Number of Elements per Chip
2
Pinanzahl
8
Typ výstupu
Differential
Logic Function
Translator
50mA
Minimum Supply Voltage
3V
100mA
Maximum Supply Voltage
3.6V
Translation
TTL na PECL, CMOS na PECL
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Height
1.5mm
Länge
5mm