Pevný kondenzátor, řada: SVPT 1500 μF 20 % 12mΩ 4 V dc, Povrchová montáž 400 4SVPT1500M Panasonic
Skladové číslo RS: 211-1994Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: 4SVPT1500M
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
1500μF
Product Type
Solid Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
8.3mm
Polarita
Polar
Länge
11.9mm
Package/Case
400
Minimum Operating Temperature
105°C
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
20000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
4.7A
Leakage Current
1.2mA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
12mΩ
Řada
SVPT
Automotive Standard
No
Ztrátový činitel
0.12%
Krajina pôvodu
Japan
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cena
Špecifikácie
Capacitance
1500μF
Product Type
Solid Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Carrier Tape
Height
8.3mm
Polarita
Polar
Länge
11.9mm
Package/Case
400
Minimum Operating Temperature
105°C
Pinanzahl
2
Maximální pracovní teplota
105°C
Lifetime
20000 h
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
4.7A
Leakage Current
1.2mA
Ekvivalentní sériový odpor ESR
12mΩ
Řada
SVPT
Automotive Standard
No
Ztrátový činitel
0.12%