Kondenzátor, řada: NHG-A 470 μF 20 % Radiální vedení 6.3 V dc, Průchozí otvor ECA0JHG471 AEC-Q200 Panasonic
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
470μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Through Hole
Balení
Tape
Polarita
Polar
Länge
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
230mA
Leakage Current
3μA
Automotive Standard
Ne
Řada
NHG-A
Ztrátový činitel
0.28%
Krajina pôvodu
Malaysia
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
470μF
Product Type
Capacitor
Mount Type
Through Hole
Balení
Tape
Polarita
Polar
Länge
11.2mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Normy/schválení
RoHS
Tolerance ±
20%
Ripple Current
230mA
Leakage Current
3μA
Automotive Standard
Ne
Řada
NHG-A
Ztrátový činitel
0.28%