Kondenzátor, řada: NHG 3300 μF ±20 % 10 V dc Radiální vedení ECA1AHG332, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 365-4032Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: ECA1AHG332
Capacitance
3300μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
2000 h
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
NHG
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada NHG
Typ s radiálním vodičem
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Capacitance
3300μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
2000 h
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
NHG
Ztrátový činitel
8%