Kondenzátor, řada: MA 1000 μF ±20 % 16 V dc Radiální vedení ECA1CM102, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Capacitance
1000μF
Mount Type
Through Hole
Height
16mm
Länge
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
MA
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada M
Menší než u řady SU
Dlouhá životnost
Plně vložená
Aplikace
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Capacitance
1000μF
Mount Type
Through Hole
Height
16mm
Länge
16mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
MA
Ztrátový činitel
8%