Kondenzátor, řada: NHG 330 μF ±20 % 50 V dc Radiální vedení ECA1HHG331, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Capacitance
330μF
Mount Type
Through Hole
Height
16mm
Länge
16mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
NHG
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada NHG
Typ s radiálním vodičem
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Capacitance
330μF
Mount Type
Through Hole
Height
16mm
Länge
16mm
Minimum Operating Temperature
-10°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
NHG
Ztrátový činitel
8%