Hliníkový elektrolytický kondenzátor, řada: M-A 22 μF 20 % Pájecí 50V, Povrchová montáž Páskování ECA1HM220I Panasonic
Skladové číslo RS: 781-614Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: ECA1HM220I
Capacitance
22μF
Product Type
Hliníkový elektrolytický kondenzátor
Napětí
50V
Construction
Aluminium Electrolytic Capacitor
Mount Type
Surface Mount
Balení
Páskování
Height
5mm
Länge
11mm
Package/Case
Taping
Minimum Operating Temperature
-40°C
Průměr
5mm
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
85°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
100mArms
Řada
M-A
Automotive Standard
No
Ztrátový činitel
0.12%
Krajina pôvodu
Malaysia
Capacitance
22μF
Product Type
Napětí
50V
Construction
Mount Type
Surface Mount
Balení
Páskování
Height
5mm
Länge
11mm
Package/Case
Taping
Minimum Operating Temperature
-40°C
Průměr
5mm
Termination Type
Solder
Maximální pracovní teplota
85°C
Tolerance ±
20%
Ripple Current
100mArms
Řada
M-A
Automotive Standard
No
Ztrátový činitel
0.12%