Kondenzátor, řada: MA 220 μF ±20 % 100 V dc Radiální vedení ECA2AM221, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 228-7114PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: ECA2AM221
Capacitance
220μF
Mount Type
Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
MA
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada M
Menší než u řady SU
Dlouhá životnost
Plně vložená
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Špecifikácie
Capacitance
220μF
Mount Type
Through Hole
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
MA
Ztrátový činitel
8%