Kondenzátor, řada: MA 2.2 μF ±20 % 100 V dc Radiální vedení ECA2AM2R2, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11mm
Länge
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Lead Pitch
2mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
MA
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada M
Menší než u řady SU
Dlouhá životnost
Plně vložená
Aplikace
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaBalík
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11mm
Länge
11mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Lead Pitch
2mm
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
MA
Ztrátový činitel
8%