Kondenzátor, řada: NHG 4.7 μF ±20 % 160 V dc Radiální vedení ECA2CHG4R7, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Capacitance
4.7μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11.2mm
Länge
11.2mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
55.1μA
Tolerance
±20 %
Řada
NHG
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada NHG
Typ s radiálním vodičem
Aplikace
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaBalík
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Capacitance
4.7μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
11.2mm
Länge
11.2mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
55.1μA
Tolerance
±20 %
Řada
NHG
Ztrátový činitel
8%