Kondenzátor, řada: MA 100 μF ±20 % 200 V dc Radiální vedení ECA2DM101, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 867-6712Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: ECA2DM101
Capacitance
100μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
1.2mA
Tolerance
±20 %
Řada
MA
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada M
Menší než u řady SU
Dlouhá životnost
Plně vložená
Aplikace
Capacitance
100μF
Mount Type
Radial, Through Hole
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
1.2mA
Tolerance
±20 %
Řada
MA
Ztrátový činitel
8%