Kondenzátor, řada: NHG 2.2 μF ±20 % 250 V dc Radiální vedení ECA2EHG2R2, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 365-4638Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: ECA2EHG2R2
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Through Hole
Height
11.2mm
Länge
11.2mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
43μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Aplikace
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaBalík
Click here to find out more
Mohlo by vás zaujímať
Capacitance
2.2μF
Mount Type
Through Hole
Height
11.2mm
Länge
11.2mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
2.5mm
Leakage Current
43μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%