Kondenzátor, řada: NHG 4.7 μF ±20 % 250 V dc Radiální vedení ECA2EHG4R7, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 365-4650PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: ECA2EHG4R7
Capacitance
4.7μF
Mount Type
Through Hole
Height
11.5mm
Länge
11.5mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Leakage Current
80.5μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Špecifikácie
Capacitance
4.7μF
Mount Type
Through Hole
Height
11.5mm
Länge
11.5mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
3.5mm
Leakage Current
80.5μA
Tolerance
±20 %
Ztrátový činitel
8%