Kondenzátor, řada: NHG 10 μF ±20 % 450 V dc Radiální vedení ECA2WHG100, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 365-4830PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: ECA2WHG100
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
10μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
20mm
Polarita
Polar
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
280μA
Tolerance
±20 %
Řada
NHG
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada NHG
Typ s radiálním vodičem
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
Špecifikácie
Capacitance
10μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Radial, Through Hole
Balení
Bag
Height
20mm
Polarita
Polar
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
5mm
Lifetime
2000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
280μA
Tolerance
±20 %
Řada
NHG
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%