Kondenzátor, řada: NHG 22 μF ±20 % 450 V dc Radiální vedení ECA2WHG220, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 365-4846PZnačka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: ECA2WHG220
Capacitance
22μF
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
604μA
Tolerance
±20 %
Řada
NHG
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada NHG
Typ s radiálním vodičem
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaSáčok
Špecifikácie
Capacitance
22μF
Height
25mm
Länge
75mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
105°C
Lead Pitch
10mm
Leakage Current
604μA
Tolerance
±20 %
Řada
NHG
Ztrátový činitel
8%