Kondenzátor, řada: MA 4.7 μF ±20 % 450 V dc Radiální vedení ECA2WM4R7, Radiální, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 228-7287Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: ECA2WM4R7
Capacitance
4.7μF
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
136.9μA
Tolerance
±20 %
Řada
MA
Ztrátový činitel
20%
Podrobnosti o výrobku
Řada M
Menší než u řady SU
Dlouhá životnost
Plně vložená
Aplikace
Vyberte typ balenia
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
Vyberte typ balenia
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
4.7μF
Height
20mm
Länge
20mm
Minimum Operating Temperature
40°C
Maximální pracovní teplota
85°C
Lead Pitch
5mm
Leakage Current
136.9μA
Tolerance
±20 %
Řada
MA
Ztrátový činitel
20%