Kondenzátor, řada: KS-A 330 μF ±20 % 6.3 V dc Radiální vedení ECEA0JKS331, Průchozí otvor AEC-Q200 Panasonic
Skladové číslo RS: 116-773Značka: PanasonicČíslo dielu výrobcu: ECEA0JKS331
brand-logo
Technické dokumenty
Špecifikácie
Capacitance
330μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
5mm
Polarita
Polar
Länge
5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
85°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
KS-A
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada KS
Elektrolytické kondenzátory Panasonic KS typu A nabízejí nízkoprofilové řešení o výšce pouze 5 mm. Tyto radiální kondenzátory mají výdrž 1000 hodin při +85 °C.
Malý profil
Vysoká spolehlivost
Dlouhá životnost
Nízká impedance
Vysoký zvlněný proud
Aplikace
Informácie o zásobách sú dočasne nedostupné.
MnožstvoJednotková cenaBalík
Špecifikácie
Capacitance
330μF
Product Type
Capacitor
Construction
Radial Can
Mount Type
Through Hole
Balení
Bag
Height
5mm
Polarita
Polar
Länge
5mm
Minimum Operating Temperature
-40°C
Pinanzahl
2
Termination Type
Radial Lead
Maximální pracovní teplota
85°C
Lead Pitch
2.5mm
Lifetime
1000 h
Normy/schválení
RoHS
Leakage Current
3μA
Tolerance
±20 %
Řada
KS-A
Automotive Standard
Ne
Ztrátový činitel
8%
Podrobnosti o výrobku
Řada KS